12 команд загальноосвітніх навчальних закладів Шумської міської ради  взяли участь у районній туристській тереновій грі

Дата: 13.02.2017 09:50

10 лютого 2017 року  12 команд загальноосвітніх навчальних закладів Шумської міської ради  взяли участь у   районній туристській тереновій грі, яка пройшла на базі Шумського центру позашкільної роботи.   Учасники  команд  проходили   6   етапів   гри:  «Віртуозні ручки» ,  «Азимут» ,  «Туристські   тести» , «Зав’яжи вузли» , «Замки Тернопілля» ,  «Топознаки» .  По  завершенню  кожного  етапу  команда  отримувала  ключове   слово у разі виконання завдання  , або  його  частину, в  разі  часткового виконання  завдання . Кожній  команді потрібно було  пройти  усі  етапи гри  та  скласти кросворд –саморобку.

Найважчими  виявилися  конкурси, де  діти розпізнавали  топознаки  та  конкурс  на вирішення   туристських  тестів. Фото без описуЖодна  з  команд  не  змогла  набрати  максимальної  кількості  балів  у  даних  конкурсах.

Відповідно  до  рішення  суддівської  колегії   переможцями  районної  теренової  гри  серед  загальноосвітніх  навчальних  закладів І – ІІІ ступенів  стали:

І місце – Шумський  ліцей;

ІІ місце - Шумський  НВК;

ІІІ місце – Шумська  ЗОШ  І – ІІІ ступенів.

Серед  загальноосвітніх  навчальних  закладів І – ІІ ступеня :

Фото без описуІ місце – Бриківський  НВК;

ІІ  місце – Васьковецька  ЗОШ  І – ІІ ступенів ;

ІІІ місце – Кордишівський  НВК.

Близькими  до  перемоги  були  команди Тилявського, Андрушівського, Літовищенського, Шумбарського   НВК.

Автори  ідеї  конкурсу:  Дудар Л.Г., директор  Васьковецької  ЗОШ  І – ІІ ступенів, Мирончук Н.О., керівник  гуртків  ЦПР.