Шумський район, Тернопільська область

Семінар образотворчого мистецтва

14 грудня Тилявський НВК відвідали вчителі образотворчого мистецтва під керівництвом методиста відділу освіти Лотоцького Р.Г.

Семінар пройшов за темою «Формування потреб учнів в творчій самореалізації та духовно – естетичному вдосконаленні на уроках образотворчого мистецтва». З вітальним словом до гостей звернулася директор НВК Дроздовська В.М. Програма семінару була представлена проведенням уроку образотворчого мистецтва в 5 класі на тему «Художній шрифт. Види шрифтів. Створення шрифтової композиції. Літера – ініціали свого імені» вчителем образотворчого мистецтва Савчук Н.В. Відбулась літературно – музична композиція та гра-подорож «Сім кольорів щастя».

Семінар пройшов у дружній теплій атмосфері, вчителі отримали позитивний настрій та наснагу для подальшої роботи та творчості.