Запрошення до участі у Конкурсі підрядників для виконання ремонтних робіт у межах мікропроекту "Створення Центру надання адміністративних послуг Шумської міської ради (реконструкція частини приміщення, придбання обладнання)"

Дата: 06.05.2016 09:14

1. Громадська організація «Волинь» с.Велика Іловиця Шумського району, Шумська міська рада Тернопільської області та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують підрядників з доброю репутацією та за наявності ліцензії на виконання відповідних будівельних робіт (що тендерним комітетом буде вважатись, як перевага) надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів ремонтних робіт у межах мікропроекту  "Створення Центру надання адміністративних послуг Шумської міської ради (реконструкція частини приміщення, придбання обладнання)": встановлення металопластикових вікон (31,5 м2), встановлення металопластикових дверей (22,6 м2), улаштування каркасу підвісних стель "Армстронг" (109 м2), внутрішні роботи (улаштування перегородок, вентиляції, пожежної сигналізації, опорядження, улаштування покриттів з керамічних плиток (118 м2), виконання електротехнічних робіт, встановлення газового котла "Vaillant "Turbomax VU 202-5, радіаторів та системи опалення, підведення водопостачання і каналізації.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Тернопільська область, Шумський район, м.Шумськ, приміщення міської ради (контактна особа Бойко Ярослав Ярославович).  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 11.00 год., 27.05.2016р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами:  096 987 85 95– заступник Шумського міського голови Бойко Ярослав Ярославович, 050 416 36 04 - координатор Тернопільського ОРЦГ –Стефанів Ігор Степанович.

Для завантаження тендерної документації та креслень, натисніть на цей текст.