В селах Літовище і Сошище відбулися збори громади

Дата: 30.01.2017 09:05

Фото без опису27 січня в селах Літовище і Сошище відбулися збори громади за участю міського голови Плетюка В.Є., в.о. старости сіл Подлєсної Л.В., начальника відділу ЖКГ Драчук Н.Т., начальника відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва Туки О.Г., депутата Шумської районної ради Куліша І.П.

На зустрічі розглянуто питання фінансування заходів соціально-економічного характеру у вищевказаних селах у 2017 році, зокрема продовження поточного ремонту доріг, завершення освітлення села. Проблемою є функціонування у аварійному приміщенні ФАПу села Літовищі.

Щодо останнього міським головою було дано доручення в.о. старости села Подлєсній Л.В. і начальнику відділу Фото без описумістобудування, архітектури та капітального будівництва Туці О.Г. щодо виявлення і обстеження приміщень комунальної власності міста на можливість їх ремонту і пристосування під вищезазначенні цілі.

Крім цього піднімалося питання розгортання доріг від снігу і водопостачання.