Дата: 20.05.2016 09:04

11 травня 2016 року відбулось виїзне засідання комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього середовища разом з представником ТОВ «Вокаторф» та спеціалістом міської ради Яремчуком В.М.

Фото без описуФото без опису

Комісією було розглянуто питання надання дозволу ТОВ «Вокаторф» на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, за рахунок земель не наданих у власність та постійне користування (землі сільськогосподарського призначення - пасовища) розташованої в межах населеного пункту села Сураж Шумського району з подальшою її передачею в оренду.