Зустріч представника уряду США Томаса Вайта та керівника програми DOBRE в Україні Беррі Ріда з головами громад області

Дата: 12.02.2018 09:02

Про децентралізацію в Тернопільській області, проблеми пов’язані з реформуванням місцевого самоврядування і допомогу з боку грантодавців йшлося на зустрічі представника уряду США і керівника більш як двадцяти різних програм, які діють в Україні під егідою USAID, Томаса Вайта і керівника програми DOBRE в Україні Беррі Ріда з головами громад області.

Зокрема міський голова Шумська поінформував про діяльність проекту DOBRE в Шумській ОТГ за фінансування якого розробляється стратегія розвитку громади, проводяться постійні навчання з жителями і громадськими активістами, введено в дію Бюджет участі, завершується реконструкція залу засідань в Шумському ЦНАПі. Разом з тим подано на фінансування три малі грантові проекти. Міський голова Плетюк В.Є. зупинився також на можливості фінансування робіт з інвентаризації земель, що актуально після передачі земель с/г призначення відповідним урядовим розпорядженням.