Шумський район, Тернопільська область

«Самобутність культури і літератури Японії»

У Шумському ліцеї була проведена тематична лінійка «Самобутність культури і літератури Японії»  у формі подорожі - зустрічі європейця з японками, які розповіли про географічне положення держави. Особливу увагу звернули на простоту і зручність японського побуту, відзначили самобутність культури (нецке, бонсай, ікебано, фігамі). Здивувала європейця і поезія Мацуо Басьо, його короткі, лаконічні хоку або хайку. На згадку про зустріч японки подарували гостеві гілочку сакури, запросили всіх присутніх скуштувати національну страву рис та провести чайну церемонію у шкільній їдальні.

Організувала та провела захід вчитель зарубіжної літератури Янчишин Марія Романівна. Учасниками костюмованої вистави були учні II-Б курсу: Подлесна Яна, Панасюк Катерина та Івасюк Олександр.