Шумський район, Тернопільська область

Засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання

Відбулося засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання. Тема засідання: «Проектна діяльність, як засіб підвищення якості навчання».

Після перегляду презентації були заслухані доповіді:

— вчителя трудового навчання Тилявського НВК Івасюк О.С., на тему: «Про етапи проектно-технологічної діяльності»;

— директора Залісцівського НВК Бондар Б.В., на тему: «Проектна діяльність учнів»; де педагог поділився власним досвідом та продемонстрував зразки проектів та виробів які виконують учні на уроках.

Наступна частина заняття носила практичний характер. До виступу були запрошені:

— директор Шумбарського НВК Іванчук І.А., на тему: «Позакласна робота з трудового навчання та її роль»;

— вчитель Шумської ЗОШ I-III ст. №1 Каменєва В.С., на тему: «Ведення документації в майстерні».

— вчитель Шумської ЗОШ I-III ст. №1 Гайдук С.П., на тему: «Активізація творчого мислення на уроках креслення».

На засіданні було підведено підсумки участі учнів у II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із трудового навчання методистом відділу освіти, молоді та спорту Лотоцьким Р.Г.

Проведений захід не лише сприяв обміну досвідом серед колег даного фаху, але й збагатив їх педагогічну майстерність новими підходами до виховання та трудового навчання учнівської молоді.