Шумський район, Тернопільська область

В селах Шумської громади розпочато ремонти вулиць, як було передбачено планом соціально-економічного розвитку на 2016 рік.

З настанням сприятливих погодніх умов в селах Шумської громади розпочато ремонти вулиць, як було передбачено планом соціально-економічного розвитку на 2016 рік.

Станом на сьогоднішній день проводяться роботи у південній частині громади селах: Шумбар, Новостав, Башківці, Потуторів, Бірки. По інших 30  селах громади складено дефектні акти і орієнтовні кошториси робіт для їх фінансування у 2016 році.

Хочеться наголосити, що  ремонти  в такому об’ємі  проводяться вперше за останні 20 років.

Крім того з початку 2016 року відновлено та проведено поточні ремонти вуличного освітлення у селах Тилявка, Бірки, Потуторів, Сураж, Обич,Залужжя, Рохманів. Найближчим часом планується ремонт освітлення в селах: Новостав, Онишківці та інших.