З ЮВІЛЕЄМ !

Дата: 25.12.2017 08:16

Шановні учасники народної аматорської хорової капели районного будинку культури!

Фото без опису     50-річний ювілей вашого творчого колективу – свято незвичайне, адже півстоліття ви даруємо пошановувачам пісенного мистецтва свої талановиті голоси, умієте піснею зачепити кожне людське серце, зачарувати глядача у залі, розтривожити найпотаємніші струни душі людської.

Кілька поколінь шумчан у різні роки гартували творчу міць колективу, розвивали його, робили потужнішим і майстернішим. Тому хочеться щиро подякувати усім, хто своїм талантом доклався до творення та становлення колективу, хто працює у ньому й надалі, підносячи до мистецьких горизонтів його майбутнє.

Спасибі багаторічному керівнику хорової капели Василю Ільківу, ветеранам колективу та молодій зміні, бо усі разом ви робите прекрасну справу.

Щиро зичу колективу міцніти, розвиватися, виходити на нові мистецькі обрії і завойовувати своїм талановитим співом усе новішого глядача.

Творчого вам запалу, енергії, працелюбства, оптимізму. Нехай славне ім`я народної аматорської хорової капели гордо звучить у мистецькому світі, а молоде покоління черпає з вашого життєдайного джерела любов до української пісні, наших традицій. Миру вам, натхнення і бурхливих оплесків глядачів.

Щиро -  Шумський міський голова Володимир Плетюк.