Шумський район, Тернопільська область

Методичне об'єднання вчителів "Основи здоров'я"

Для вчителів основ здоров'я було проведено методичне об'єднання на актуальну тему «Теоретичні основи тренінгу як елемента логічно–креативного навчання учнів на уроках основ здоров’я» .

Вчитель предмету "Основи здоров'я" Лотоцька Леся Григорівна, ознайомила присутніх з "Особливістю освіти на основі життєвих навичок" супроводжуючи розповідь цікавою презентацією

Психолог Шумської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Провозюк Л.Г  провела з присутніми навчальний урок-тренінг на тему "Стресова стійкість. Оцінювання рівня стресу. Керування стресом. Самодопомога і допомога при стресі".

Зустріч пройшла в невимушеній атмосфері і присутні отримали як теоретичні так і практичні навички, які вони в подальшому зможуть використовувати в своїй професійній діяльності.