Шумський район, Тернопільська область

Шановна Шумська громадо! Дорогі діти!

Ще вночі до вас завітав Святий Миколай, поклав під подушки подарунки, і ви прокинулися щасливими, усміхненими і радісними. То ж щиро бажаю, щоб такий святковий настрій у вас був цілий рік, щоб діти тішили своїх батьків гарною поведінкою, хорошим навчанням у школі, щоб зростали добрими, милосердними людьми, патріотами своєї землі і вірили у кращу долю.

Щиро бажаю усім дорослим мати надію на завтрашній день, Божу опіку, радіти за своїх дітей та онуків, і всім разом працювати для того, щоб наша громада міцніла, розвивалася і вам жилося у ній комфортно.

Обіцяю, що робитимемо все, що від нас залежить, аби рухатися вперед. Це нелегко, але ми вперто віримо, що буде краще. І надіємося на ваше розуміння, підтримку і допомогу. Бо саме від вас виходять цікаві ідеї, пропозиції, поради. Не  замикаймося у своїх проблемах – давайте вирішувати їх спільно, допомагаючи одне одному. Тільки при взаємній підтримці, допомозі ми досягнемо успіху, і тільки тоді мир, злагода і благополуччя прийдуть на нашу Шумську землю.

Зі святом вас, і нехай Божа рука і заступництво Божої Матері, мудрість і жертовність Святого Миколая будуть завжди у кожному домі.

З щирими побажаннями у день свята – Володимир ПЛЕТЮК

Шумський міський голова.