Міжнародний інвестиційний форум.

Дата: 06.04.2016 08:01

Фото TernopilForum Invest.

19-20 травня 2016 року на Тернопільщині на базі Торговельно-розважального центру «Подоляни» у місті Тернопіль та Збаразького замку у місті Збараж Тернопільської області відбудеться Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest – 2016». Захід організовується Тернопільською обласною державною адміністрацією, Тернопільською обласною радою та Тернопільською міською радою.

Партнери заходу:
Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні»
Торговельно-розважальний центр «Подоляни»
Національний заповідник «Замки Тернопілля»
Тернопільське регіональне представництво Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine)
Громадська організація «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій»

Під час пленарного засідання Форуму, яке проходитиме під гаслом «Тернопільщина – надійний партнер!» буде представлено потенціал Тернопільської області, відбудуться презентації актуальних інвестиційних проектів.

Форум відбуватиметься за участю керівництва держави, керівництва Уряду та центральних органів виконавчої влади України, обласних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування України, іноземних дипломатичних установ та міжнародних організацій, акредитованих в Україні, регіонів країн – партнерів і потенційних партнерів міжрегіонального співробітництва області та представників бізнесу.

Основною складовою Форуму будуть панельні дискусії згідно напрямків:
1. «Туризм – перспективи розвитку»
2. «Агропромисловий комплекс: нові можливості»
3. «Економічно спроможні громади – сильна Тернопільщина: час реформ»
4. «Платформа для ділового спілкування: стратегічні інвестиційні проекти Тернопільщини»
5. «Енергоефективність та альтернативні види енергії»
6. «Бізнес та влада: партнерство заради процвітання»

20 травня 2016 року офіційні іноземні делегації, гості форуму працюватимуть за окремими програмами та матимуть можливість ознайомитися з туристично-рекреаційним потенціалом, архітектурними пам’ятками Тернопільщини, успішними промисловими та агропромисловими підприємствами області з метою перспектив налагодження двостороннього інвестиційного та торгівельного співробітництва

Захід є відкритим, участь – безкоштовна.
Робочі мови: українська, англійська.

Місце проведення:

19 травня 2016 року
Пленарне засідання Форуму «Тернопільщина – надійний партнер!» Концерт-хол, Торговельно-розважальний центр "Подоляни", вул. Текстильна 28ч, м. Тернопіль, Україна,

Панельні дискусії: Збаразький замок, вул. Б.Хмельницького, 28, м. Збараж, Тернопільська область, Україна.