Адміністративні послуги з державної реєстрації юридичних осіб

1. Державна реєстрація створення юридичної особи (крім громадського формування).
  2. Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (крім громадського формування).
  3. Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, юридичних осіб-фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадських формувань).
  4. Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа (крім громадського формування).
  5. Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту (крім громадського формування).
  6. Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи (крім громадського формування).
  7. Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування).
  8. Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування).
  9. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) юридичної особи (крім громадського формування).
  10. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування).
  11. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (крім громадського формування).
  12. Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування).
  13. Державна реєстрація внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування), що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
  14. Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування).
  15. Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб–підприємців та громадських формувань.