Адміністративні послуги з державної реєстрації фізичних осіб - підприємців

1. Державна реєстрація фізичної особи підприємцем.

2. Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу-підприємця, зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

3. Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу — підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

4. Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням.

5. Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб–підприємців та громадських формувань